tidewaterco
 
بازدید مدیر عامل هلدینگ تایدواتر خاورمیانه از مجتمع بندری شهید رجایی          متن کامل مصاحبه مدیر عامل شرکت تایدواترخاورمیانه با روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات          بررسی عملکرد تایدواتر خاورمیانه با حضور وزیر راه          تایدواتر 600 میلیارد ریال سود نقدی پرداخت کرد          بیست و پنجمین همایش ارگانهای دریایی با سخنرانی وزیرا راه و به میزبانی تایدواتر برگزار شد؛ ضرورت اجرای اصل رقابت و بازرگانی در خصوصی سازی دریایی          بيست و پنجمین هماش ارگانهای دریایی به میزباتی تایدواتر و با حضور وزير راه فردا برگزار مي گردد          كشتي شكستگانيم، اي باد شرطه برخيز          آغاز خارج‌سازی شناورهای مغروق خور موسی با همکاری چین و کره         
: جستجو
     

 صنعت حمل و نقل بخصوص حمل و نقل تركيبي و چند وجهي در دنيا از جايگاه ويژه‌اي برخوردار بوده و در همين خصوص كريدورهاي ترانزيتي مختلفي شامل RACNOST در سالهاي اخير گسترش و توسعه يافته است و باوجود اين مسيرها ارتباطات و فواصل كوتاه‌تري بين كشورهاي آسيايي و اروپايي را عرضه نموده‌اند، موقعيت خاص جغرافيايي ايران و جايگاه آن در مسير تجارت بين‌الملل به مثابه راه ميان‌بري بين شرق و غرب و شمال وجنوب دنيا، بازار مناسبي را براي ارائه خدمات حمل و نقل در عرصه تجارت بين‌الملل پديد آورده است‌.

 جمهوري اسلامي ايران با دارا بودن 2700 كيلومتر مرز آبي درخليج فارس‌، درياي عمان و درياي خزر به عنوان مهمترين واقتصادي ترين دروازه براي دستيابي كشورهاي همسايه در حوزه قفقاز، كشورهاي مشترك‌المنافع CIS، افغانستان و عراق محسوب مي‌شود. بنادر جنوبي ايران درحاشيه خليج فارس و درياي عمان از طريق شبكه راه‌آهن به طول بيش از 800 كيلومتر در كنار جاده‌هاي مناسب به مرزها و بنادر شمال ايران متصل شده است‌. با هدف ارائه تسهيلات لازم براي توسعه ترانزيت كالا، طرح‌هاي قابل توجهي براي نوسازي و گسترش بنادر موجود و احداث بنادر جديد طراحي و در دستور كار قرار گرفته است‌.

در راستاي پياده سازي طرح‌هاي مذكور، بندر اميرآباد ساخته و مورد بهره‌برداري قرار گرفت‌و بنادر انزلي و نوشهر در شمال ايران و نيز بنادر عباس‌، امام خميني (ره‌) و خرمشهر در جنوب نوسازي و به انواع تجهيزات بندري و دريايي مجهز شده و د رحال توسعه بيشتر هستند. بگونه‌اي كه در آينده نزديك در بنادر امام و عباس شاهد پهلوگيري كشتي‌هاي عظيم‌الجثه كانتينري و فله‌بر با آبخور حدود 17 متر خواهيم‌بودكه اين در منطقه كم نظير مي‌باشد. تمامي اين اقدامات موجب گرديده است تا كوتاهترين واقتصادي ترين مسير براي ارائه خدمات مطلوب و سريع را به كشتي‌هاو صاحبان‌كالا ارائه گردد.

شركت تايدواتر خاورميانه ‌به عنوان فعال‌ترين و بزرگترين پورت اپراتور در بنادر جنوبي و شمالي ايران داراي امكانات‌، تجهيزات نرم‌افزاري و سخت افزاري مدرن روز دنيا بوده و قادر است در بخش‌هاي ريلي‌، جاده‌اي و هوايي‌، خدمات ترانزيتي داخلي و خارجي به صاحبان كالا و مشتريان ارائه نمايد.

به‌همين دليل شركت تايدواتر ساختار جديد تحت عنوان مديريت امور بندري و لجستيك را به وجود آورده است كه با همكاري مشهورترين خطوط كشتيراني دنيا كه داراي سرويس‌هاي مستقيم و منظم به بندرعباس (شهيدرجايي‌) هستند به مشتريان سرويس‌هاي Door to Door خود را در قالب بارنامه‌هاي سراسري از مبدأ تا مقصد نهايي عرضه نمايد. مجموعه مديريت امور بندري و لجستيك شركت تايدواتر همچنين قادر است كالا و كانتينرها را از مرحله تخليه در بندرعباس و ساير بنادر ايران تا رساندن آنها به مقصد نهايي تحت پوشش قرار داده و با انجام خدمات ، تشريفات گمركي‌، بندري‌، ترانزيت كالا و كانتينرها در كوتاه‌ترين زمان ممكن در بنادر و مرزهاي بين‌المللي محل فعاليت خود به منظور اعزام و رساندن آنها به مقاصد داخل و خارج ايران از طريق ريل‌، جاده و هوا، انجام دهد.

شركت تايدواتر خدمات ترانزيتي خود را براي مقاصد مختلفي در كشورهاي همسايه و در حوزه قفقاز، CIS، عراق و افغانستان همانند گمركات داخلي سيرجان‌، اصفهان‌، تهران‌، شيراز و ... با بهترين تعرفه‌ها و كمترين زمان ممكن ارائه نمايد. ما افتخار داريم تا همچنين سرويس‌هاي ذيل را به مشتريان خود معرفي و ارائه نمائيم‌.

پذيرش محمولات (كالا و كانتينر) در بنادر مبدأ در كليه كشورها و انجام تمام مراحل لازم براي حمل سراسري آن از مبدأ به مقصد( Door to Door)
انجام حمل و نقل كالا، انبارداري در بنادر ورودي و خروجي وانجام تشريفات گمركي داخلي آن‌،تبادل اطلاعات الكترونيكي بامشتريان به منظور اطلاع رساني لحظه به لحظه در مورد آخرين وضعيت حمل محمولات آنها.
ارائه خدمات نمايندگي كشتيراني و ترانزيتي براي كانتينرهاي شركت‌هاي كشتيراني وفورواردي در تمامي مسيرهاي داخلي و خارجي‌.
انجام خدمات و تشريفات بندري‌، گمركي (صادرات‌، واردات و ترانزيت‌) در بنادر و گمركات داخلي و مرزهاي كشورهاي همسايه با ايران‌. مديريت امور بندري و لجستيك شركت تايدواتر خاورميانه افتخار دارد بعنوان يك همكار صميمي براي مشتريان شعار خود را بدين شرح اعلام دارد كه‌: كارتان‌را بما بسپاريد ما به نيابت از شما كليه امور از مبدأ تا مقصد را انجام مي‌دهيم و شما در محل كار خود يا هر نقطه‌اي از دنيا كه هستيد از طريق امكانات الكترونيكي ناظر بر اعمال ما و مسير حركت كالاي خود باشيد.
 
     
     
     

  Powerd  by Rahyab Rayaneh Gostar تمام حقوق مادی و معنوی اين سایت متعلق به شرکت تايد واترخاورميانه می باشد 1390