tidewaterco
 
مدیرعامل تایدواتر با رد وابستگی این شرکت به سپاه: به تحریم‎های جدید اعتراض می‎کنیم          آغاز خارج‌سازی شناورهای مغروق خور موسی با همکاری چین و کره          حسين، دل زينب راز تو باشد، خدا نگهدار تو باشد          حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد           حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک          افتتاح سرمايه گذاري ١٥٠ ميليارد ريالی ١٥ ساله در بندر اميرآباد          برای اولین بار در ایران سامانه مانيتورينگ سه بعدي ترمينالهاي كانتينري راه اندازی شد          به کانال رسمی تایدواتر خاورمیانه در تلگرام بپیوندید         
: جستجو
     

 صنعت حمل و نقل بخصوص حمل و نقل تركيبي و چند وجهي در دنيا از جايگاه ويژه‌اي برخوردار بوده و در همين خصوص كريدورهاي ترانزيتي مختلفي شامل RACNOST در سالهاي اخير گسترش و توسعه يافته است و باوجود اين مسيرها ارتباطات و فواصل كوتاه‌تري بين كشورهاي آسيايي و اروپايي را عرضه نموده‌اند، موقعيت خاص جغرافيايي ايران و جايگاه آن در مسير تجارت بين‌الملل به مثابه راه ميان‌بري بين شرق و غرب و شمال وجنوب دنيا، بازار مناسبي را براي ارائه خدمات حمل و نقل در عرصه تجارت بين‌الملل پديد آورده است‌.

 جمهوري اسلامي ايران با دارا بودن 2700 كيلومتر مرز آبي درخليج فارس‌، درياي عمان و درياي خزر به عنوان مهمترين واقتصادي ترين دروازه براي دستيابي كشورهاي همسايه در حوزه قفقاز، كشورهاي مشترك‌المنافع CIS، افغانستان و عراق محسوب مي‌شود. بنادر جنوبي ايران درحاشيه خليج فارس و درياي عمان از طريق شبكه راه‌آهن به طول بيش از 800 كيلومتر در كنار جاده‌هاي مناسب به مرزها و بنادر شمال ايران متصل شده است‌. با هدف ارائه تسهيلات لازم براي توسعه ترانزيت كالا، طرح‌هاي قابل توجهي براي نوسازي و گسترش بنادر موجود و احداث بنادر جديد طراحي و در دستور كار قرار گرفته است‌.

در راستاي پياده سازي طرح‌هاي مذكور، بندر اميرآباد ساخته و مورد بهره‌برداري قرار گرفت‌و بنادر انزلي و نوشهر در شمال ايران و نيز بنادر عباس‌، امام خميني (ره‌) و خرمشهر در جنوب نوسازي و به انواع تجهيزات بندري و دريايي مجهز شده و د رحال توسعه بيشتر هستند. بگونه‌اي كه در آينده نزديك در بنادر امام و عباس شاهد پهلوگيري كشتي‌هاي عظيم‌الجثه كانتينري و فله‌بر با آبخور حدود 17 متر خواهيم‌بودكه اين در منطقه كم نظير مي‌باشد. تمامي اين اقدامات موجب گرديده است تا كوتاهترين واقتصادي ترين مسير براي ارائه خدمات مطلوب و سريع را به كشتي‌هاو صاحبان‌كالا ارائه گردد.

شركت تايدواتر خاورميانه ‌به عنوان فعال‌ترين و بزرگترين پورت اپراتور در بنادر جنوبي و شمالي ايران داراي امكانات‌، تجهيزات نرم‌افزاري و سخت افزاري مدرن روز دنيا بوده و قادر است در بخش‌هاي ريلي‌، جاده‌اي و هوايي‌، خدمات ترانزيتي داخلي و خارجي به صاحبان كالا و مشتريان ارائه نمايد.

به‌همين دليل شركت تايدواتر ساختار جديد تحت عنوان مديريت امور بندري و لجستيك را به وجود آورده است كه با همكاري مشهورترين خطوط كشتيراني دنيا كه داراي سرويس‌هاي مستقيم و منظم به بندرعباس (شهيدرجايي‌) هستند به مشتريان سرويس‌هاي Door to Door خود را در قالب بارنامه‌هاي سراسري از مبدأ تا مقصد نهايي عرضه نمايد. مجموعه مديريت امور بندري و لجستيك شركت تايدواتر همچنين قادر است كالا و كانتينرها را از مرحله تخليه در بندرعباس و ساير بنادر ايران تا رساندن آنها به مقصد نهايي تحت پوشش قرار داده و با انجام خدمات ، تشريفات گمركي‌، بندري‌، ترانزيت كالا و كانتينرها در كوتاه‌ترين زمان ممكن در بنادر و مرزهاي بين‌المللي محل فعاليت خود به منظور اعزام و رساندن آنها به مقاصد داخل و خارج ايران از طريق ريل‌، جاده و هوا، انجام دهد.

شركت تايدواتر خدمات ترانزيتي خود را براي مقاصد مختلفي در كشورهاي همسايه و در حوزه قفقاز، CIS، عراق و افغانستان همانند گمركات داخلي سيرجان‌، اصفهان‌، تهران‌، شيراز و ... با بهترين تعرفه‌ها و كمترين زمان ممكن ارائه نمايد. ما افتخار داريم تا همچنين سرويس‌هاي ذيل را به مشتريان خود معرفي و ارائه نمائيم‌.

پذيرش محمولات (كالا و كانتينر) در بنادر مبدأ در كليه كشورها و انجام تمام مراحل لازم براي حمل سراسري آن از مبدأ به مقصد( Door to Door)
انجام حمل و نقل كالا، انبارداري در بنادر ورودي و خروجي وانجام تشريفات گمركي داخلي آن‌،تبادل اطلاعات الكترونيكي بامشتريان به منظور اطلاع رساني لحظه به لحظه در مورد آخرين وضعيت حمل محمولات آنها.
ارائه خدمات نمايندگي كشتيراني و ترانزيتي براي كانتينرهاي شركت‌هاي كشتيراني وفورواردي در تمامي مسيرهاي داخلي و خارجي‌.
انجام خدمات و تشريفات بندري‌، گمركي (صادرات‌، واردات و ترانزيت‌) در بنادر و گمركات داخلي و مرزهاي كشورهاي همسايه با ايران‌. مديريت امور بندري و لجستيك شركت تايدواتر خاورميانه افتخار دارد بعنوان يك همكار صميمي براي مشتريان شعار خود را بدين شرح اعلام دارد كه‌: كارتان‌را بما بسپاريد ما به نيابت از شما كليه امور از مبدأ تا مقصد را انجام مي‌دهيم و شما در محل كار خود يا هر نقطه‌اي از دنيا كه هستيد از طريق امكانات الكترونيكي ناظر بر اعمال ما و مسير حركت كالاي خود باشيد.
 
     
     
     

  Powerd  by Rahyab Rayaneh Gostar تمام حقوق مادی و معنوی اين سایت متعلق به شرکت تايد واترخاورميانه می باشد 1390