tidewaterco
 
مدیرعامل تایدواتر با رد وابستگی این شرکت به سپاه: به تحریم‎های جدید اعتراض می‎کنیم          آغاز خارج‌سازی شناورهای مغروق خور موسی با همکاری چین و کره          حسين، دل زينب راز تو باشد، خدا نگهدار تو باشد          حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد           حلول ماه شعبان و فرخنده ایام اعیاد شعبانیه مبارک          افتتاح سرمايه گذاري ١٥٠ ميليارد ريالی ١٥ ساله در بندر اميرآباد          برای اولین بار در ایران سامانه مانيتورينگ سه بعدي ترمينالهاي كانتينري راه اندازی شد          به کانال رسمی تایدواتر خاورمیانه در تلگرام بپیوندید         
: جستجو
     


  مقدمه: با توجه به ضرورت اجرايى كردن اهداف ترسيم شده در منشور اخلاقى به منظور توجه جدى به تدين، اخلاقيات، تعهدات و ارج نهادن به ارزشهاى دينى و شكوفايى آن در بستر كارى و علمى و نيز حصول اطمينان جهت صحيح و صريح و دقيق به انجام رسانيدن اهداف و وظايف محوله، بدينوسيله منشور اخلاقى حاكم بر اقدامات و فعاليتهاى مديران و كاركنان در راستاى اهداف راهبردى شركت تايدواتر خاورميانه به منظور رعايت و عمل به آن در فرايندهاى عملياتى به شرح زير اعلام مى داريم:

مسئوليت مديران و كاركنان شركت تايدواتر خاورميانه در قبال جامعه:

ما مديران و كاركنان شركت تايدواتر خاورميانه به عنوان پيشرو ترين بخش خصوصي در راستاي تحقق سياستهاي اصل 44، خود را ملزم به رعايت قوانين و مقررات جارى كشور دانسته و اعتقاد و التزام عملى خود را به قانون اساسى و نظام جمهورى اسلامى ايران اعلام مى نمائيم.
ما مديران و كاركنان ، در برنامه ريزى ها و عملكردهاى خود منافع ملى و حقوق مدنى را مدنظر قرار داده و خود را ملزم به رعايت آن مى دانيم.
ما مديران و كاركنان ، با دين باورى، خود را ملزم به رعايت ارزشها و هنجارهاى دينى اجتماعى مى دانيم.
ما مديران و كاركنان ، خود را ملزم به رعايت استانداردهاى جهانى حفاظت از محيط زيست و پيشگيرى از آلودگى ها مى دانيم.
ما مديران و كاركنان ، در گسترش علوم و فنون، رشد وبالندگى جامعه خود را پيشرو و مسئول مى دانيم.

مسئوليت مديران و كاركنان شركت تايدواتر خاورميانه در قبال مشتريان:

ما مديران و كاركنان ، خود را مكلف به ايجاد محيطى مطلوب و روابط اطمينان بخش به منظور جلب رضايتمندى و وفادارى مشتريان ، مى‌دانيم.
ما مديران و كاركنان ، با اعتماد به مشتريان براي جلب مشاركت فكري آنان براي ارتقا سطح كيفيت خدمات تلاش خواهيم كرد.
ما مديران و كاركنان ، نسبت به عملكرد شركت در نزد مشتريان حساس بوده و در جهت بهبود، ارتقاء و اصلاح روشهاى موجود اقدام و پيشنهادهاى مشتريان را بعنوان يك فرصت كليدى براى سرآمدى شركت مغتنم مى‌شماريم.
ما مديران و كاركنان ، با مشاركت جمعى و كار گروهى منسجم، در ارتقاى سطح كيفيت و افزايش دقت، صحت و سرعت عمليات در ارائه خدمات برتر به مشتريان تلاش مى‌نمائيم.
ما مديران و كاركنان ، با احترام كامل به مشتريان، خود را ملزم به حفظ كرامت و حرمت ايشان مى‌دانيم.
ما مديران و كاركنان ، خود را موظف به راهنمايى و ارايه خدمات مشاوره به مشتريان دانسته و حفظ منافع و مصالح متقابل را با جديت پيگيرى مى‌كنيم.

مسئوليت كاركنان در قبال مديران شركت تايدواتر خاورميانه:

ما كاركنان ، با جديت و درايت، و با ارزش گذاري به وقت خود و انجام به موقع، صحيح، اصولى وظايف و ماموريت‌هاى محوله را وظيفه خود مى دانيم.
ما كاركنان، تلاش خواهيم كرد تا با برنامه ريزي مناسب، بين زندگي شخصي و وظايف سازماني تعادل ايجاد كنيم.
ما كاركنان ، مديران خود را افرادى شايسته، ذيصلاح و با كفايت دانسته و براى دستيابى به اهداف شركت كمال همكارى را بر مبناى احترام و اعتماد متقابل وظيفه خود مى‌دانيم.
ما كاركنان ، تلاش خواهيم كرد تا ضمن افزايش تعلقات سازماني، به همكاران خود احترام گذاشته و با يكديگر روابطي دوستانه و محبت آميز داشته باشيم.
ما كاركنان ، همكارى و مشاركت بايسته و توام با دانايى در فرآيند تصميم گيرى‌هاى شركت را وظيفه خود مى‌دانيم.
ما كاركنان براي پيشرفت و بهسازي فعاليت خود در راستاي عمل به وظيفه قانوني همواره در حال يادگيري و آموختن باشيم.

مسئوليت مديران در قبال كاركنان شركت تايدواتر خاورميانه:

ما مديران ، كاركنان را افراد دانا، درستكار، امانتدار و رازدار دانسته و بر رعايت عدالت و پرهيز از هرگونه تبعيض با هدف حفظ كرامت انسانى كاركنان تاكيد مى‌نمائيم.
ما مديران ، خود را به صبر، حوصله، متانت، بردبارى و خوش برخوردى، براى حفظ آسايش و آرامش كاركنان ملزم مى‌دانيم.
ما مديران ، نظرات و پيشنهادهاى سازنده كاركنان را يك فرصت كليدى براى شركت دانسته و در جهت ارتقاء رضايت‌مندى آنان تلاش مى‌نمائيم.
ما مديران ، نسبت به تشريح برنامه هاى كلان شركت براى كاركنان اقدام نموده و توسعه، بهسازى و ارتقاى دانش و توانمنديهاى تخصصى كاركنان را وظيفه خود مى‌دانيم.

مسئوليت مديران و كاركنان در قبال سهامداران شركت تايدواتر خاورميانه:

ما مديران و كاركنان ، سرمايه، دارائيها و منابع شركت را امانتى نزد خود دانسته و در حفظ و صيانت از آن تمام تلاش و كوشش خود را بكار مى‌گيريم.
ما مديران و كاركنان ، با خلاقيت و نوآورى و تلاش مستمر، خود را متعهد به تحقق اهداف و راهبردهاى مقرر از سوى سهامداران مى‌دانيم.
ما مديران و كاركنان ، متعهد به صرفه‌جويى خردمندانه، ايجاد تعادل بين منابع و مصارف و تلاش براى كسب سود بيشتر مى‌باشيم.
ما مديران و كاركنان ، خود را ملزم به رعايت انضباط ادارى و حضور منظم و سازنده در محل كار مى‌دانيم.
ما مديران و كاركنان ، خود را نسبت به حفظ اسرار و اطلاعات شركت متعهد مى‌دانيم.

 
 


  Powerd  by Rahyab Rayaneh Gostar تمام حقوق مادی و معنوی اين سایت متعلق به شرکت تايد واترخاورميانه می باشد 1390