: پیام مدیر عامل‌

پس از حضوری بالغ بر سه دهه در عرصه مدیریتی صنایع گوناگون، مفتخرم در کنار همکاران زبده خود در فصل جدیدی از فعالیت تایدواتر خاورمیانه، عهده دار اجرای فرآیند تغییراتی بنیادی در این شرکت ریشه دار شده ام. با واگذاری مالکیت شرکت به بخش خصوصی در آغاز ششمین دهه فعالیت، لزوم انجام تغییرات بنیادی در این مجموعه بیش از پیش احساس و در این راه تجدید ساختار، اصلاح فرآیندها و متنوع سازی فعالیت ها در دستور کار جدی قرار گرفته شد.

ما در عصر تازه فعالیت های تایدواتر خاورمیانه ، شفافیت را به عنوان یکی از اصول موکد در سیاست های کلان خود به کار بسته و معتقدیم که افزایش شفافیت در کلیه فرآیندهای کاری، عامل بسیار تعیین کننده ای در فرآیند حداکثر سازی منافع ذی النفعان بنگاه خواهد بود. در عین حال به منظور بهبود فضای کسب و کار و کاهش ریسک های پیش روی شرکت با توجه به سوابق مشکلات پدید آمده از جانب تمرکز صرف بر روی عملیات بندری، متنوع سازی فعالیت ها در زنجیره تامین صنعت و به ویژه در بخش ارائه خدمات دریایی را در دستور کار قرار داده ایم.

در این میان به منظور تقویت بیش از پیش جایگاه تایدواتر خاورمیانه، افق های جدیدی برای فعالیت شرکت ترسیم شده است. چابک سازی فضای کسب و کار، تقویت فضای اخلاق حرفه ای و بهبود سطح کیفی سرمایه انسانی مجموعه از جمله این موارد به شمار می رود. همچنین گسترش فعالیت ها در بنادر جدید و تقویت تجهیزات و امکانات در حوزه عملیاتی از دیگر حوزه هایی است که در چشم انداز فعالیت آتی شرکت به شدت مورد توجه قرار خواهد گرفت.

امید است که در سایه الطاف خداوند با همراهی نیروی انسانی فرهیخته شرکت تایدواتر خاورمیانه و با تکیه بر تجربیات ارزشمند شرکت در بیش از نیم قرن فعالیت، به اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده با کارایی حداکثری دست پیدا کرده و دوران به یاد ماندنی را در تاریخ این شرکت رقم بزنیم.

حسین زارعی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره